پربیننده ترین اخبار

یک خودرو، معترضان به تجمع نژادپرستانه در ویرجینیای آمریکا را زیر گرفت +تصاویر

منتشرشده در بین الملل شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 23:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

آسوشیتد پرس در خبری فوری نوشت خودرویی با سرعت بالا، معترضان به تجمع نژادپرستان سفیدپوست آمریکایی در شهر شارلوتسویل را زیر گرفته است.

آرنا نیوز :: بین الملل | آسوشیتد پرس در خبری فوری نوشت یک دستگاه خودرو با سرعت زیاد، شماری از معترضان به تجمع امروز (شنبه) نژادپرستان سفیدپوست آمریکایی در شهر شارلوتسویل در ایالت ویرجینیا را زیر گرفته است.

گزارش‌های اولیه حاکی از آن است دست کم 10 نفر بر اثر این حادثه زخمی شده‌اند. هنوز مشخص نیست آیا وقوع این حادثه عمدی بوده است یا خیر.

شبکه تلویزیونی سی ان ان نیز اعلام کرد احتمال دارد درگیری‌ها در شارلوتسویل که بر اثر آن چند نفر زخمی شده اند سرآغاز هرج و مرجی بزرگ در ویرجینیا و شاید در سراسر آمریکا باشد.

از سوی دیگر پس از آنکه تجمع نژادپرستانه امروز در شهر شارلوتسویل به خشونت کشیده شد، فرماندار ویرجینیا در این ایالت حالت فوق‌العاده اعلام کرد.

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در خبری به نقل از شاهدان عینی نوشت: این حادثه کاملاً عمدی بوده است.

سی بی اس نیوز نیز نوشت این خودرو به طور عمدی با معترضان به تجمع نژادپرستانه امروز در شهر شارلوتسویل برخورد کرده است. در این گزارش به نقل از پلیس، شمار زخمی‌های حادثه 4 نفر اعلام شده است.  

از سوی دیگر، سناتور چاک شومر اظهار داشت تا زمانی که دونالد ترامپ اقدامات راستگرایان افراطی را در شهر شارلوتسویل ویرجینیا به طور خاص محکوم نکند، وظیفه ریاست‌جمهوری خودش را انجام نداده است.

یک خودرو، معترضان به تجمع نژادپرستانه در ویرجینیای آمریکا را زیر گرفت +تصاویر

یک خودرو، معترضان به تجمع نژادپرستانه در ویرجینیای آمریکا را زیر گرفت +تصاویر

یک خودرو، معترضان به تجمع نژادپرستانه در ویرجینیای آمریکا را زیر گرفت +تصاویرکانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها

عناوین روزنامه های صبح امروز کشور
کانال تلگرام شبکه خبری آرنا

کانال تلگرام شبکه خبری آرنا