پربیننده ترین اخبار

http://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/1.pnghttp://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/2.pnghttp://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/3.pnghttp://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/6.png

حسین حسینی:شماره یک استقلال رحمتی است

منتشرشده در اخبار ورزشی دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 14:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

دروازه بان جوان تیم استقلال اعلام کرد علاقه مند است در آینده پیراهن شماره یک تیم ملی را برتن کند.

به گزارش آرنا ورزشی ،سیدحسین حسینی در گفت و گو با رادیو تهران درباره اینکه باید به او لقب شماره یک استقلال را داد، بیان کرد: نه، شماره یک که مهدی رحمتی است و من شماره 22 را می پوشم.

وی درباره دعوتش به تیم ملی گفت: خوشحالم که به تیم ملی دعوت شدم و زیر نظر کارلوس کی روش تمرین کردم. این دو روزی که در اردوی تیم ملی بودم تجربه خوبی را به دست آوردم و توانستم چیزهای زیادی یاد بگیرم. او یک سرمربی بزرگ است و تا وقتی با او کار نکنید، نمی دانید از چه تجربه بالایی برخوردار است. امیدوارم بتوانم با عملکرد خوبم مجددا به تیم ملی دعوت شوم.

دروازه بان استقلال درباره فیکس شدنش در این تیم و حمایت هواداران اظهار کرد: از تمام هواداران تشکر می کنم. حتی در روزهایی که بازی نمی کردم آنها از من حمایت می کردند و انرژی مثبتی به من می دادند. آنقدر این حمایت ادامه داشت تا از لحاظ روحی و روانی به شرایط ایده آل رسیدم و در حال حاضر چند بازی است که درون دروازه استقلال قرار گرفته ام. امیدوارم این روند خوب بودن را با حمایت هواداران ادامه دهم.

حسینی با اشاره به حضور وینفرد شفر در استقلال تاکید کرد: شفر مربی بزرگی است. زمانی که او به استقلال آمد ما اعتماد به نفس لازم را نداشتیم؛ اما او در این مدت کوتاه آنقدر روی این مساله کار کرد تا بازیکنان اعتماد به نفس پیدا کردند. الان استقلال بازی های خوبی از خود ارائه می دهد و امیدوارم در ادامه لیگ هم موفق باشیم. وی درباره شایعاتی که پیرامون جدایی اش از استقلال مطرح می شود، گفت: قصد داشتم به دلیل بازی نکردن از استقلال جدا شوم و حتی می خواستم با یک تیم در نیم فصل به توافق برسم؛ اما با حمایت هواداران، تلاش خود را بیشتر کردم و توانستم به ترکیب اصلی برسم.

حسینی درباره ناکامی علیرضا منصوریان در استقلال افزود: قبل از هر چیز باید از سرمربی سابقم تشکر کنم. او تلاش زیادی برای موفقیت من کرد. علیرضا منصوریان این اواخر تمام تلاش خود را برای پیروزی های استقلال انجام داد؛ اما متاسفانه همه چیز دست به دست هم داده بود تا این سرمربی نتیجه خوبی نگیرند. دوست دارم در تیم ملی به عنوان دروازه بان شماره یک حضور داشته باشم و با بازی های خوبی که انجام می دهم، لژیونر هم شوم.کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها