پربیننده ترین اخبار

http://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/1.pnghttp://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/2.pnghttp://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/3.pnghttp://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/6.png

اوکراینی های پرسپولیس دیپورت می شوند

منتشرشده در اخبار ورزشی چهارشنبه, 22 دی 1395 ساعت 12:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس رسما به باشگاه اعلام کرد نیازی به دو بازیکن اکراینی این تیم ندارد و آنها را نمی خواهد.

آرنا ورزشی | برانکو پل یانسکی و پریموف دو بازیکن اکراینی پرسپولیس هستند که عملکرد خوبی در این تیم نداشته اند. عملکرد ضعیف آنها باعث شده تا برانکو دیگر تمایلی برای حفظ آنها نداشته باشد.

برانکو که از عملکرد مدیران پرسپولیس در زمینه نقل و انتقالات و جذب بازیکن جدید ناراحت و عصبانی است دیگر نمی خواهد این دو بازیکن را داشته باشد هر چند شاید مجبور به حفظ آنها تا پایان فصل شود.

برانکو در صحبتی که با طاهری مدیرعامل پرسپولیس داشته، به او گفته که پریموف و پل یانسکی را نمی خواهد و بهتر است باشگاه هر چه سریعتر آنها را بفروشد. البته دیروز هم مهاجم اسپانیایی که در تمرین حاضر شد، کیفیت پائینی داشت.

| http://dl.arnanews.ir/image/icon/live-arnanews.gif به جمع ما در کانال تلگرام آرنا نیوز بپیوندید ...کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها