پربیننده ترین اخبار

http://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/1.pnghttp://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/2.pnghttp://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/3.pnghttp://dl.arnanews.ir/desine/liga-btn/6.png

اتهام بزرگ همسر ستاره فوتبال به بازیکنان ملی پوش

منتشرشده در اخبار ورزشی پنج شنبه, 20 مهر 1396 ساعت 17:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

همسر کاپیتان تیم ملی شیلی ،بازیکنان این تیم را متهم کرد که در دیدار مقابل برزیل، تحت تاثیر مشروبات الکلی در شرایط طبیعی نبوده اند.

به گزارش آرنا ورزشی به نقل از باشگاه خبرنگاران ،تیم ملی فوتبال شیلی فرصت خوبی داشت تا حداقل به مرحله پلی آف جام جهانی 2018 دست یابد اما شکست 3-0 این تیم در آخرین دیدار انتخابی ،مقابل برزیل منجر به حذف این تیم شد. اکنون همسر کلودیو براوو سنگربان این تیم مدعی شده است برخی از بازیکنان شیلی به دلیل شرکت در خوشگذرانی شبانه و مصرف مشروبات الکلی در این بازی در حالت طبیعی نبودند.

وی در اینستاگرامش پیامی به این شرح منتشر کرد:

" تشکر از تیم ملی برای همه لحظات خاص."

کاپیتان من به خاطر آنچه که به ما داده اید تشکر می کنم.

"اما وقتی کسی پیراهن تیم ملی را بر تن می کند، باید حرفه ای باشد.

" من می دانم که اکثریت بازیکنان سخت تلاش می کردند، در حالی که دیگران به مهمانی و حتی به دلیل اینکه حالت طبیعی نداشتند ، تمرین نمی کردند. "

" دیگر بس است گریه نکنید زیرا اکنون کل کشور است که گریه می کند.

"کاپیتان،ما با آغوش باز منتظر بازگشت شماییم."

با این حال، این ادعاها از سوی برخی از بازیکنان شیلی رد شده است. گری مدال، هافبک باشگاه بشیکتاش گفت: "من هیچ هم تیمی را ندیدم که حالت طبیعی نداشته باشد و یا با آن حال تمرین بکند. همه کسانی که در تیم ملی حضور داشته اند، وظایف خود را به خوبی انجام داده اند و بسیار سخت کار کرده اند."کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها