پربیننده ترین اخبار

5 مصدوم در پی ریزش آوار ساختمان در حال تخریب در اشرفی اصفهانی

منتشرشده در مجله حوادث سه شنبه, 16 آبان 1396 ساعت 15:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

ریزش آوار یک ساختمان در حال تخریب در منطقه اشرفی اصفهانی تهران مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش آرنا ،حسن عباسی در گفت و گو با ایسنا، در مورد حادثه ریزش آوار در بلوار کمالی تهران گفت: این حادثه در اشرفی اصفهانی، ‌بلوار کمالی رخ داد و ساعت 12:18 به اورژانس اعلام شد که در پی وقوع این حادثه دو دستگاه موتورلانس و 3 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی اورژانس تهران اضافه کرد: محل حادثه ساختمانی در حال تخریب بود که در پی ریزش آوار 5 نفر مصدوم شدند که یک نفر از مصدومان در محل درمان شد و 4 نفر دیگر به بیمارستان‌های امام خمینی، رسول اکرم و شریعتی منتقل شدند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در تشریح حادثه تخریب ساختمان قدیمی در بزرگراه اشرفی اصفهانی گفت: ساعت 12:07 امروز حادثه تخریب ساختمان قدیمی در مسیر شمال به جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی نرسیده به خیابان کمالی به سازمان آتش نشانی اعلام شد که بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: محل حادثه یک ساختمان قدیمی دو طبقه در حال تخریب بود که برای ساخت بنای جدید کارگران مشغول تخریب این بنا بودند. در طبقه دوم ساختمان 7 نفر از کارگران که همه از اتباع کشور افغانستان بودند مشغول تخریب بنا بودند که به یکباره بخش زیادی از همین طبقه شامل سقف‌ها و دیوارها فرو می‌ریزد.

وی ادامه داد: سه نفر از کارگران بدون هیچ گونه مسئولیتی خودشان از ساختمان خارج شدند اما چهار نفر دیگر که بین 30 تا 35 سال سن داشتند زیر آوار گرفتار شدند. آتش نشانان بلافاصله عملیات رهاسازی را آغاز و خیلی سریع موفق شدند هر چهار نفر را زنده اما در شرایطی که از نقاط مختلف دچار مصدومیت شده بودند از زیر آوار خارج کنند. با توجه به اینکه این افراد در ارتفاع قرار داشتند به وسیله نردبان هیدرولیکی به پایین انتقال داده شدند.

وی تاکید کرد:‌ همه مصدومان تحویل اورژانس شدند و محل حادثه نیز در پایان عملیات تحویل عوامل شهرداری و نیروی انتظامی شد. این عملیات در ساعت 12:55 به پایان رسید.کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها