پربیننده ترین اخبار

قبول سرپرستی تنها بازمانده حادثه شهرک آزادی توسط خانواده پدری

منتشرشده در مجله حوادث پنج شنبه, 20 آبان 1395 ساعت 11:51
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
arnanews.ir arnanews.ir

زنی که همسر و دو فرزندش را در شهرک آزادی تهرانسر به قتل رسانده بود دیروز برای بررسی سلامت روانی به پزشکی قانونی منتقل و سرپرستی دخترش هم به خانواده شوهرش سپرده شد.

 آرنا نیوز :: مجله حوادث | فرزانه 32 ساله روز جمعه چهاردهم آبان امسال در خانه ( شهرک آزادی تهرانسر ) شوهر، دختر و پسر خردسالش را با ضربه‌های مرگبار چاقو به قتل رساند و دختر ده ساله‌اش را نیز زخمی کرد.

او در تحقیقات قضایی و پلیسی گفته بود چون شوهرش به او خیانت کرده و قصد ازدواج با زنی را داشته، به این جنایت‌ها دست زده است. همچنین مدعی بود که 12 سال است بیماری روحی داشته و تحت درمان بوده است.

این زن دیروز با دستور قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شد.

قرار است کمیسیون پزشکی قانونی سلامت روانی متهم در زمان قتل را بررسی کند.

در صورت تائید جنون، وی روانه بیمارستان روانپزشکی می‌شود، وگرنه او باید در انتظار مجازات باشد.

این در حالی است که خانواده شوهر متهم نیز از او به اتهام قتل پسرشان و قتل نوه‌های خود شکایت کرده و خواستند سرپرستی محیای ده ساله به آنها سپرده شود.

به این ترتیب ماموران با حضور در بیمارستان از محیا درباره سرپرستی‌اش سوال کردند که او اعلام کرد می‌خواهد نزد خانواده پدرش بماند. قرار است او بعد از مرخص شدن از بیمارستان، تحویل خانواده پدری‌اش شود. با عضویت در کانال تلگرام آرنا هیچ خبری را از دست ندهید | کلیک کنید و به ما بپیوندید ...

پرونده قتل عام خانوادگی در شهرک آزادی را اینجا دنبال کنید ...

 کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها