پربیننده ترین اخبار

قاتل معلم ایرانشهری دستگیر شد

منتشرشده در مجله حوادث شنبه, 11 دی 1395 ساعت 16:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل معلم ایرانشهری در کمتر از ۷۲ ساعت خبر داد.

آرنا نیوز :: مجله حوادث | سردار حسین رحیمی با اعلام خبر دستگیری قاتل معلم ایرانشهری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی قتل معلم ایرانشهری در تاریخ نهم دی ماه، بررسی‌های گسترده پلیس در این خصوص آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر پس از بررسی موضوع در ابعاد مختلف، سر نخ‌هایی از انگیزه‌های تلافی جویانه در وقوع این قتل به دست آوردند و تحقیقات پلیس در این راستا ادامه داشت.

وی گفت: پس از پایش‌های مداوم و شبانه روزی، کارآگاهان پلیس، سر نخ‌هایی از دخالت یک شرور سابقه دار در این قتل پیدا کردند و بامداد امروز پس از شناسایی محل اختفای این قاتل فراری در حاشیه شهر ایرانشهر، وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده دارای سابقه شرارت داشته و تحت تعقیب مراجع قضایی نیز می‌باشد، تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات تخصصی کاراگاهان پلیس، به انجام این قتل با همکاری یک نفر دیگر اعتراف و هدف از انجام این قتل را دخالت این معلم در قتل یکی از بستگانشان در سال گذشته عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: تلاش گسترده پلیس برای دستگیری همدست وی همچنان ادامه دارد. | به جمع ما در کانال تلگرام آرنا نیوز بپیوندید ...کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها