پربیننده ترین اخبار

راز سوختن و مرگ زن جوان | همسر لیلا : او خودش را سوزاند!

منتشرشده در مجله حوادث دوشنبه, 15 آذر 1395 ساعت 18:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

 ناگهان با صدای جیغ و داد و سوختم و سوختم لیلا، به منزل بازگشتم؛ دیدم لیلا با بنزین خودش را آتش زده است به لیلا گفتم چرا خودت را آتش زدی که...

آرنا نیوز :: حوادث |  21 تیر ماه سال جاری زن بیست و پنج ساله‌ای به نام لیلا بر اثر شدت جراحات وارده بر اثر سوختگی در بیمارستان شهید مطهری تهران جان باخت و پس از اعلام  خبر مرگ لیلا به بازپرس کشیک قتل پایتخت، تحقیقات در رابطه با علت مرگ زن جوان صادر شد.

چند روز پس از مرگ لیلا، خانواده وی در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شدند و از همسر لیلا شکایت کردند؛ برادر لیلا در اظهاراتش به قاضی ایلخانی بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران گفت: پس از چند روز فهمیدیم که لیلا در بیمارستان بستری شده است؛ در ابتدا همسر لیلا گفت که لیلا خودش را آتش زده اما پس از تحقیق از همسایه‌های محل سکونت لیلا فهمیدیم که او قبل از حادثه در منزلش دو ساعت حبس بوده و با همسرش درگیر شده است.

پس از ثبت این شکایت، بررسی بیشتر در رابطه با این پرونده و تحقیقات از اهالی محل سکونت لیلا در دستور کار مأموران قرار گرفت تا اینکه همسر لیلا به دادسرای امور جنایی تهران احضار و پیش از ظهر امروز در این دادسرا حاضر شد.

همسر لیلا در اظهاراتش به بازپرس امور جنایی تهران گفت: سال 93 با لیلا ازدواج کردم و در چهار‌راه باغ آذری سکونت داشتیم؛ روز حادثه در خانه بودم و با لیلا جر و بحثم شد، به همین خاطر پس از جر و بحث به حیاط خانه رفتم و حدود 15 دقیقه در حیاط بودم که ناگهان با صدای جیغ و داد و سوختم و سوختم لیلا، به منزل بازگشتم؛ دیدم لیلا با بنزین خودش را آتش زده است به لیلا گفتم چرا خودت را آتش زدی که او گفت با اورژانس تماس بگیرم.

وی ادامه داد: در ابتدا با آب لیلا را شستم و بعد از یک ساعت اورژانس آمد، در نهایت لیلا را به بیمارستان بردیم؛ لیلا بستری شد اما 9 روز بعد جان باخت.

همسر لیلا درباره علت نگه‌داری بنزین در منزلش به بازپرس پرونده گفت: پیک موتوری هستم و چون همیشه با موتور کار می‌کنم و در باک موتورم خراب است، بنزین در منزل نگه می‌دارم.

همسر متوفی درباره علت جدا نشدن از لیلا با وجود اختلافات فراوان با وی اظهار داشت: من فرزند طلاق هستم و به همین خاطر دوست نداشتم مجدداً در زندگی‌ام شاهد طلاق باشم.

تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها