پربیننده ترین اخبار

خودکشی نو عروس بعد از درگیری با پدر و همسر

منتشرشده در مجله حوادث یکشنبه, 17 دی 1396 ساعت 13:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

نوعروس جوان که نمی‌خواست از شوهرش جدا شود، با سلاح شکاری پدرش به زندگی خود پایان داد.

آرنا نیوز | ساعت 7 و 25دقیقه صبح سوم دی امسال یکی از ماموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس با بازپرس محسن مدیر روستا، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از فوت مشکوک دختری جوان در یکی از بیمارستان‌های شرق تهران خبر داد. با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران تحقیقات آغاز شد.

مادر او به افسر تحقیق گفت: دخترم دو سال پیش عقد کرد، اما هنوز زندگی مشترکش را شروع نکرده بود. شوهرم با این ازدواج مخالف بود. چند بار از دخترم خواست از شوهرش جدا شود. او سر همین موضوع با پدرش اختلاف داشت، شامگاه 27 آذر امسال دوباره شوهرم با او حرف زد و گفت که این ازدواج به سرانجامی نمی‌‌رسد و بهتر است جدا شود.

وی افزود: دخترم نمی‌خواست طلاق بگیرد و با شنیدن این حرف‌ها ناراحت شد و به اتاق خودش رفت. نیمه شب صدای شلیک تیر از اتاق او آمد. سراسیمه داخل اتاق رفتیم و او را غرق در خون دیدیم. سلاح شکاری شوهرم در دستش بود. او به سرش شلیک کرده بود. دخترم بعد از شش روز بستری بودن در بیمارستان تسلیم مرگ شد.

همچنین پدر خانواده به افسر تحقیق گفت: دو سال پیش دخترم با پسری که نقاش ساختمان بود و در تهران تنها زندگی می‌کرد، آشنا شد و عقد کردند. من از همان موقع با این ازدواج مخالف بودم. چند بار از دخترم خواستم با آن جوان ازدواج نکند که توجهی نکرد و حاضر به جدایی از او نبود. ساعت 16 عصر دامادم برای دیدن دخترم به خانه‌مان آمد. میان آنها دعوایی درگرفت و بعد او در را محکم بست و رفت. من از خواب که بیدار شدم، متوجه شدم دامادم رفته و دخترم ناراحت است. به دخترم گفتم شوهرش به درد او نمی‌خورد و بهتر است جدا شوند که جواب درستی نداد. شام را که خوردیم باز با او حرف زدم. خیلی ناراحت و عصبی بود. نیمه شب ما در اتاق‌نشیمن بودیم که صدای تیر شنیدیم. به اتاق دخترم که رفتیم او با برداشتن سلاح شکاری من به سرش شلیک کرده بود. سرانجام بعد از چند روز هم فوت کرد.

با توجه به گفته‌های خانواده زن فوت شده، تحقیقات در این باره ادامه دارد.کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها