پربیننده ترین اخبار

خودکشی دختر نوجوان با انتشار فیلم حمام او در تلگرام

منتشرشده در مجله حوادث یکشنبه, 14 آذر 1395 ساعت 13:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

دختر 15 ساله وقتی متوجه شد که فیلمی از او در حال حمام کردن در تلگرام پخش شده است، با شلیک گلوله خودکشی کرد.

آرنا نیوز :: مجله حوادث | دختر 15 ساله فلوریدایی بعد از پخش شدن فیلمی از او در تلگرام که در حال حمام کردن از او گرفته شده بود خودش را کشت.

این دختر نوجوان  وقتی به خانه برگشت تپانچه ای را از کیف مادرش برداشت و به داخل حمام خانه رفت و در آنجا خودش را کشت.

مادر این دختر گفت: "برای نظافت او را به خانه فرستادم و بعد از مدتی وقتی به خانه رفتم متوجه شدم در حمام است اما در حمام قفل بود و چراغ های حمام خاموش بود وصدایی از دخترم نمی آمد به زور در را باز کردم که دیدم دخترم در حمامی از خون است به بالای سرش رفتم و سعی کردم او را نجات دهم اما دیر شده بود، من تمام سعی ام را کردم"

وی افزود: " دخترم قبل از این حادثه به من گفته بود که عکس هایی از او در داخل شبکه های اجتماعی تلگرام به اشتراک گذاشته شده است که دخترم را در حال حمام کردن نشان می دهد"

بعد از این حادثه عمه این دختر جوان در شبکه های اجتماعی جست و جو می کند که معلوم می شود در واقع فیلمی از او در شبکه های اجتماعی پخش شده است و بررسی ها نشان داده این فیلم پنهانی توسط دوستان و هم کلاسی هایش گرفته شده و در شبکه های مجازی انتشار یافته است.

با این گزارش به پلیس دو همکلاسی این دختر دستگیر شدند و اعتراف کردند که به طور پنهانی از این دختر در حمام فیلم گرفته و پخش کرده اند. این دو همچنین گفتند که هرگز فکر نمی کردند عاقبت این اتفاق مرگ دوستشان است./rokna |  به جمع ما در کانال تلگرام آرنا نیوز بپیوندید ...کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها