پربیننده ترین اخبار

سپاه و وزارت اطلاعات نمایندگان را خاطرجمع کردند

منتشرشده در سیاسی یکشنبه, 17 دی 1396 ساعت 12:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت که مسئولین حاضر در جلسه غیرعلنی امروز (یکشنبه) مجلس درباره برقراری آرامش در کشور پس از اعتراض‌های اخیر به نمایندگان اطمینان خاطر دادند.

به گزارش آرنا ،محمد قسیم عثمانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: وزرای اطلاعات، کشور و جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در اظهاراتی در جلسه غیرعلنی امروز مجلس، روند اعتراضات اخیر در شهرهای کشور را تشریح کردند و نسبت به برقراری فضای آرامش در کشور اطمینان خاطر دادند.

به گفته وی سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پس از اظهارات رحمانی فضلی و علوی گزارشی از وقایع اخیر را به نمایندگان ارائه کرد.

جلسه مشورتی نمایندگان مجلس درباره اعتراضات مردمی اخیر در کشور صبح امروز (یکشنبه، ۱۷ دی ماه) به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و در صحن مجلس آغاز شده بود.

جلال میرزایی نماینده مردم ایلام در این‌باره در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در جلسه غیرعلنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس آقای رحمانی فضلی گزارشی از سیر اعتراضات روزهای اخیر در کشور را به همراه آمار و ارقام به نمایندگان ارائه کرد و وزیر اطلاعات هم مباحثی را در زمینه ریشه‌یابی این اعتراضات مطرح کرد.

وی با اشاره به حضور فرمانده نیروی انتظامی و رئیس سازمان صداوسیما در این نشست گفت که قرار است نمایندگان و مسئولین حاضر در جلسه مباحث خود را در مورد اعتراضات اخیر در این جلسه مطرح کنند.کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها