پربیننده ترین اخبار

احضار فرماندار ملاير و بخشدار جوکار به دادسرا

منتشرشده در اجتماعی یکشنبه, 17 ارديبهشت 1396 ساعت 12:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

دادستان عمومي و انقلاب همدان از احضار فرماندار ملاير و بخشدار جوکار به دادستاني همدان در پي شکايت مأموران پليس راه خبر داد.

آرنا نیوز :: اجتماعی | «کامران حمزه» گفت: پرونده مربوط به شکايت مأموران پليس راه بخش جوکار از فرماندار ملاير و بخشدار جوکار ديروز به دست ما رسيده و متهمان پرونده احضار شده‌اند و بايد به مرجع قضايي مراجعه کنند.

دادستان همدان در تشريح اين پرونده گفت: بنا به گزارش تنظيم شده، راننده خودرو حامل فرماندار ملاير و بخشدار جوکار به علت سرعت بالا با اعلام ايست مأمور پليس راه بخش جوکار مواجه مي‌شود و پس از توقف،همين موضوع موجب «بگو مگو» ميان طرفين شده است. پس از آن بخشدار جوکار پشت فرمان مي‌نشيند و بدون توجه به فرمان ايست مأموران اقدام به حرکت مي‌کند، يکي از مأموران نيز با انداختن خود روي کاپوت ماشين، مانع حرکت وسيله نقليه مي‌شود که در اين بين به دليل حرکت خودرو دچار مصدوميت جزيي شده است.

حمزه افزود: پزشکي قانوني نيز صدمات وارده را تأييد کرده و به دنبال شکايت مأمور، فرماندار ملاير، بخشدار جوکار و راننده همراه احضار شده‌اند و پرونده در حال رسيدگي است.

به گزارش روابط عمومي دادستاني کل کشور، دادستان ملاير نيز با اعلام اين‌که پرونده براي رسيدگي به مرکز استان ارسال شده است، گفت: با اعلام موضوع به رييس حوزه قضايي بخش جوکار، طرفين براي مصالحه دعوت شدند اما مصالحه‌اي صورت نگرفت و پرونده در حال رسيدگي است.کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها

عناوین روزنامه های صبح امروز کشور
کانال تلگرام شبکه خبری آرنا

کانال تلگرام شبکه خبری آرنا