پربیننده ترین اخبار

دزدیدن مدل معروف برای فروش در حراج آنلاین +عکس

منتشرشده در مجله آرنا پنج شنبه, 19 مرداد 1396 ساعت 21:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

دختر جوان 20 ساله که برای برنامه عکاسی به یکی از شهرهای ایتالیا سفر کرده بود ربوده شد ، آدم رباها قصد داشتند مدل معروف زن را به قیمت بالایی در خاور میانه بفروشند!!
این مدل که 20 سال داشت برای یک برنامه عکاسی به میلان رفته بود، اما بعدا ربوده شد و شش روز در دست آدم ربایان بود.

آرنا نیوز :: مجله آرنا | به گفته وکیل کلویی ایلینگ، مدل بریتانیایی ربوده شده در ایتالیا، قرار بوده او در خاورمیانه برای "تن فروشی" در یک حراجی آنلاین فروخته شود. به گزارش بی بی سی؛ این مدل که 20 سال داشت برای یک برنامه عکاسی به میلان رفته بود، اما بعدا ربوده شد و شش روز در دست آدم ربایان بود.

این گروه آدم ربایان "مرگ سیاه" لقب دارند. خانم ایلینگ 26 روز پس از پرواز به میلان، ایتالیا به بریتانیا برگشت.پلیس ایتالیا گفته است این مدل بریتانیایی توسط دو مرد مورد حمله قرار گرفته و به او ماده مخدر "کتامین" داده شده و در نهایت ربوده شده است.گفته می شود آدم ربایان قصد داشته اند او را "به قیمت حدود 300 هزار دلار آمریکا بفروشند و از آژانس هماهنگ کننده برنامه های تبلیغاتی این مدل باج خواسته بودند." فرانسیسکو پسکه، وکیل این شهروند بریتانایی گفته است:"قرار شده بود این مدل به فردی در خاورمیانه برای تن فروشی فروخته شود."

آقای پسکه گفته است موکلش پس از "تهدید به مرگ" توسط یکی آدم ربایان مجبور شده به خرید برود.در همین اساس این فرد آدم ربا به خانم ایلینگ گفته بود:"افرادی در آنجا مراقب او هستند و اگر خطایی از او سر بزند او را خواهند کشت."
 
به گفته پلیس، این زن به مدت شش روز با دستان بسته در اتاق خوابی حبس شده بود.تحقیقات درباره این پرونده توسط سه کشور ایتالیا، لهستان و بریتانیا در جریان است.
پلیس ایتالیا دو روز پیش عکس یک مظنون سی ساله لهستانی بنام لوکاس هربا را منتشر کرده بود.

این فرد لهستانی الاصل که در منطقه اولدبری در بریتانیا زندگی می کند، هم اکنون دستگیر شده است.پلیس گفت زمانی که مدل بریتانیایی برای عسکبرداری به آپارتمانی که از قبل قرار بود برود، رسید هدف حمله دو آدم ربا قرار گرفت.

به گفته پلیس پس از آن که به زور به این مدل مواد مخدر داده شد، ربایندگان به او دستبند زدند و او را در یک کیسه گذاشته و در صندوق عقب ماشین به یک خانه دور از شهر، در شمال غربی تورین انتقال دادند.

به گفته پلیس، این زن به مدت شش روز با دستان بسته در اتاق خوابی حبس شده بود و پس از آزاد شدن به کنسولگری بریتانیا در میلان برده شد.

به گفته مأموران تحقیق، آنها کشف کرده اند که این آدم ربا چندین حراج آنلاین را برای فروش دختران ربوده شده به راه انداخته بود./نمناک

دزدیدن مدل معروف برای فروش در حراج آنلاین +عکسکانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها