پربیننده ترین اخبار

اشتراک گذاری استوری های اینستاگرام در واتس اپ

منتشرشده در مجله آرنا جمعه, 15 دی 1396 ساعت 15:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

استوری های اینستاگرام با وجود اینکه یک کپی از قابلیت های اسنپ چت هستند ولی خیلی زود به موفقیت رسیدند.

آرنا نیوز | با توجه به آخرین گزارشات، روزانه 300 میلیون نفر از این قسمت اینستاگرام استفاده می کنند و به نظر می رسد که شرکت تحت مالک این سرویس یعنی فیسبوک برنامه های بیشتری برای استوری ها دارد.
بخش استوری اپلیکیشن اسنپ چت روزانه 174 میلیون کاربر دارد

با توجه به به بیانیه رسمی دریافت شده از سوی وب سایت TechCrunch، فیسبوک در حال تست قابلیتی است تا کاربران بتوانند استوری ها را میان اینستاگرام و واتس اپ به اشتراک بگذارند. با این ویژگی کاربران می توانند استوری های اینستاگرام را به صورت مستقیم به استاتوس های واتس اپ بفرستند.

استوری هایی که به اشتراک گذاشته می شوند هم با همان روش های رمزنگاری واتس اپ ایمن شده و بعد از 24 ساعت نیز ناپدید می گردند. البته این تست فعلا به صورت محدود در کشور برزیل آغاز شده است و چون در مرحله آزمایش به سر می برد، احتمال دارد لغو شود.

اما چون قبلا ویژگی مشابهی برای فیسبوک و اینستاگرام معرفی شده بود، بنابراین بعید است که اشتراک گذاری استوری های بین واتس اپ و اینستاگرام به مرحله نهایی نرسد. اگر این ویژگی به صورت رسمی معرفی شود، کاربران می توانند استوری های خود را در سه سرویس فیسبوک، اینستاگرام و واتس اپ به اشتراک بگذارند.کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها