پربیننده ترین اخبار

انصارالله: کل پایتخت‌های کشورهای عضو ائتلاف عربی اهداف قانونی موشک‌های ما هستند

منتشرشده در بین الملل پنج شنبه, 18 آبان 1396 ساعت 14:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

گروه انصارالله یمن اعلام کرد، شهرها و پایتخت‌های کشورهای شرکت‌کننده در ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان اهداف قانونی یگان موشکی و دریایی آن هستند. این گروه از این کشورها خواست این تهدید را جدی بگیرند.

آرنا نیوز |ضیف الله الشامی، عضو شورای سیاسی انصارالله به خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت: هر اندازه ملت یمن در تنگنا قرار بگیرند این حق قانونی را دارند که ضرباتی را به کسانی که با این تجاوز هم‌مسیر شده‌اند و با ائتلاف عربی هم‌پیمان هستند، وارد کنند تمام پایتخت‌های کشورهای عضو ائتلاف متجاوز عربی اهداف قانونی ما از باب دفاع از خود و مقابله با دشمنی هستند.

الشامی تاکید کرد: یگان موشکی و نیروی دریایی ارتش یمن قادر به اقدامات لازم برای پاسخگویی به کسانی که به ما تجاوز و حمله می‌کنند،‌ است.

وی تصریح کرد:‌ این تهدید باید جدی انگاشته شود یمنی‌ها دیدگاه واحدی دارند و نمی‌توان آنها را در گرسنگی و محاصره نابود کرد.

عضو دفتر سیاسی انصارالله تاکید کرد، این شهرها دور نیستند و اهداف قانونی ما هستند. ابوظبی،‌ دبی و دیگر شهرها. تمامی کشورهایی که با ائتلاف سعودی همکاری دارند، اهداف قانونی ملت یمن هستند. نمی‌توان به این کشورها اجازه داد که مداخله کنند و هواپیماها و موشک‌هایشان شهرها و ملت ما را هدف بگیرند و ما ساکت باشیم.کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها