پربیننده ترین اخبار

انتقاد تند روزنامه جوان از سحر قریشی

منتشرشده در سیاسی سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 15:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
arnanews.ir arnanews.ir

سحر قریشی از طریق تلویزیون و با سریال «دلنوازان» به شهرت رسید.اما الان که در سریال‌های تلویزیونی بازی نمی‌کند، پشت سرهم از بی‌مخاطبی تلویزیون می‌گوید.

آرنا فرهنگ و هنر | روزنامه جوان در واکنش به اظهارات سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون مطالبی را منتشر کرده است.

سحر قریشی از طریق تلویزیون و با سریال «دلنوازان» به شهرت رسید.سحر قریشی از طریق تلویزیون و با سریال «دلنوازان» به شهرت رسید. او زمانی در گفت‌وگوهایش مدام لب به تمجید از کارگردان‌های تلویزیون می‌گشود و زمانی را که سریالی که در آن مشغول بازی بود از تلویزیون پخش می‌شد، دوره موفق سیما می‌دانست.

او چندی پیش گفته بود: «جذابیت نداشتن و تکراری بودن داستان‌ سریال‌ها باعث می‌شود بینندگان زمان خود را برای تماشای سریال‌های تلویزیون صرف نکنند.»

این بازیگر پیشنهاد جالبی به مردم می‌دهد: «یکی از بازیگران ترک مدتی قبل از پروژه کاری خود انصراف داد و مردمی که طرفدار او بودند، جلوی خانه سینمای ترکیه جمع شدند و خواستار برگشت آن بازیگر شدند، این امر نشان‌دهنده‌ عشق و مدیریت درست است. مردم باید پشت ما باشند، اما مردم هم خسته شده‌اند و فیلم‌ها را بی‌انگیزه تماشا می‌کنند.»

اینجا این سؤال مطرح می‌شود که آورده و خروجی شما به عنوان یک بازیگر برای جامعه و مردم چه بوده است که حالا توقع چنین کاری از سوی مردم دارید؟ بازی در فیلم‌های سینمایی درجه چندم، شرکت در چند خیریه و گرفتن سلفی در خارج کشور نهایت فعالیت‌هایی است که داشته‌اید و مردم برای کدام رزومه‌تان باید دم در خانه‌تان جمع شوند؟کانال تلکرام آرنا نیوز

اضافه کردن نظر


جدیدترین خبرها